E-Posta Listemize Katılın
Yeni Ürünler

Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz ;

KÜÇÜKOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ 1997 yılında başladığı kereste ticaretine 2004 yılında bünyesine ağaç işleme makinalarınıda katmıştır.

Makina alanında sektördeki ilerleme ve buna orantılı olarak hizmet kalitesinde yetersizlik olduğunu gördük bu boşluğun doldurulması ayrıca mobilya dekorasyon makinaları ve teknik servis hizmetlerinde alternatif oluşturulması ve çeşitlilik getirilmesi gerektiğine inandık sizlerden almış olduğumuz kuvvet ile sürekli beklenenden daha fazla hizmet sunmak amacıyla bu amaca yönelik olarak çalışmalarımızı arttırarak sektördeki yerimizi en üste taşımaya gayret ediyoruz.

Bu düşünce ile hareket ederek KÜÇÜKOĞLU MAKİNA olarak sıfır ve ikinci el makinaları ithalat & ihracat yedek parça ve teknik servis hizmetleri konusunda sektörün dünyaca ünlü firmaların mümessilliğini yapmayı ve ithalatını yaptığı markalara yerlerini eklemeyi sürdürmekteyiz.

KÜÇÜKOĞLU MAKİNA olarak hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlar  ile ilerlememizde en büyük desteğimiz olan çok değerli müşterilerimize sonsuz teşekkür eder;  samimi, dürüst ve müşteri odaklı çalışmalarımızın sizlerin sayesinde artarak devam edeciğini taahhüt ederiz.

Saygılarımızla 

KÜÇÜKOĞLU MAKİNA  

Ürün siparişleriniz için

bizimle irtibata geçebilirsiniz ...


Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: